Jdi na obsah Jdi na menu

O Nás

Červenec 2021

Cíl je stále stejný, bavit a přinášet dobrou náladu lidem kolem nás.Během covid krize se naše složení změnilo. Odešel Petr ,Jirka je již také mimo kapelu tak co s tím? Náhoda přivedla do kapely Markétu a po asi ročním hraní ve zkušebně, kde se vystřídalo několik kytaristů, zůstal v kapele Leoš. Ve výsledku z původního osazenstva

Jarda a Štěpánka, noví příchozí Markéta a Leoš. Někdy od konce února začal ve zkušebně maraton zkoušek,který vyústil ve vystoupení v Horní Kalné jako součást celodeního programu SDH Kalná.

Září 2018

Od září pokračujeme v našem snažení ve čtyřech.

 

Srpen 2018

Spíše konec srpna,díky Jirkovi kapela dostává ten správný šmrnc.Písničky dostávají konkretnější podobu.Máme rozpracované nové písničky,aby se náš repertoár trochu změnil a celý program měl zábavnější podobu.

 

Srpen 2018

Do kapely přibyl banjista Jirka, zahrál si s námi v Hostinném na Porcinkuli v Altánu v parku.Protože tento termín neměl volný kytarista Petr, zahrála si s námi také Mirka Jírová z Mustangu.

 

Červen 2018

Po nácviku některých písniček s podklady jsme to vyzkoušeli na čarodky na hřišti ve Víchové,vbychytali mouchy a znovu

si zahráli u bistra na Habeši 26.5.2018 ve Víchové.

 

Duben 2018    

protože se nám líbí vlastně skoro všechno, nejsme jen country kapela,ale trošku zkoušíme  veplout do jiných žánrů českého popíku,i když jen opravdu zlehka.Zkoušíme proto chybějící nástroje nahradit podklady a zpestřit tak naši nabídku muziky.Zatím je snaha ponechána ve zkušebně,ale blížíme se v tomto ohledu k cíli.První pokusy se odehrály počátkem března,nyní máme několik písniček hotových.Na nejbližším vystoupení zapojíme japonského bubeníka Yamahu Beat Buddy a uvidíme a uslyšíme, jak se předvede.

Březen 2018  

Honza je zpět, odehráli jsme vystoupení Na Vyhlídce v Jilemnici.Honza se zapojil jako by ani skoro půl roku nechyběl.Viz fotogalerie.

Březen 2018  

Honza je pořád mimo,nadále hrajeme ve třech. Honzovy písničky jsme si rozebrali mezi sebou a přizpůsobili hraní tomuto faktu. Poslední dobou se snažíme do některých písniček zapojit rytmický doprovod ve formě bicích,perkuse apod. z podkladů.. V této chvíli je toto snažení ve stadiu zkoušek v naší zkušebně ve Víchové n.Jiz.

Prosinec 2017  Hrajeme ve třech, ze zdravotních důvodů musel přerušit Honza alias Čaryfuk, jeho doprovody na harmoniku,mandolínu ,housle a zpěv chybí. Přejeme brzské uzdravení a návrat do kapely.

Srpen 2017

Máme za sebou skoro rok a několik odehraných akcí a parta stále drží pohromadě.Poslední dvě akce ve Víchové nad Jizerou u bistra Na Habeši byly velmi přijemné.   Průběžně zkoušíme stávající a také nové písničky. 

Podzim 2016

Máme rádi muziku a proto každý z nás někde s někým nebo sám hrál.Třeba někde v hospodě,na vodě, ve trampské osadě nebo jen tak doma s rodinou.Náhoda pomohla k tomu ,že se sešli lidé se stejným pohledem na hudbu v oblasti country,ale s výhledem i do jiných žánrů. Po pár odpoledních,kde jsme si vybírali písničky a zkoušeli je sehrát přišlo na první vystoupení,které proběho v Novém Texasu v Horní Kalné.

Štěpánka - zpěvem,kytarou a tamborinou  šíří mezi ostatní své blonďaté noty

Petr - zpěv,elektrická kytara, klobouk nenosí,místo brady si holi hlavu a na ní teď v zimě čepici,kluk jak lusk

Jarda -  zpěv, el.baskytara, scénář, řežie, technika, klapka, zvuk a vůdce smečky

Jirka -  banjo, kytara,kompozice